Erotická masáž penisu

Do oblasti erotických služeb patří mimo jiné i erotická masáž penisu https://angelsmasaze.cz/eroticka-masaz-penisu-praha-masaz-penisu/, která se odborně nazývá masáž lingamu. Cílem a účelem této praktiky není sexuální styk nebo rychlé uspokojení, ale přesně pravý opak. Vše probíhá pomalu a tím pádem je prožitek velice intenzivní.

masáž penisu

Nejprve se muž uvolní a zahřeje ve sprše a poté se uloží do pohodlné pozice na záda na připravené lůžko. Od té chvíle už nemusí dělat vůbec nic, kromě plného soustředění na své tělo a nadcházející prožitky.

Praktiky známé už z Kámasútry

Erotická masáž penisu je po staletí známou například z Kámasútry. Vychází také z prvků tantrických nebo taoistických náhledů na sex. V těchto kulturách je sex považován za nezbytnou součást života každého člověka. Při masáži penisu vše probíhá pomalu, beze spěchu a tím pádem je vyvrcholení nečekaně silné a intenzivní.

  • Masérka se také nevěnuje pouze mužově penisu, ale i jeho stehnům a celému pohlavnímu orgánu.

Ačkoliv má muž po celou dobu silnou erekci, k orgasmu dochází až na konci masáže. Pokud klient vysloví přání zažít více orgasmů, masérka svůj styl plně tomuto přání přizpůsobí.

milenci

Zlepšení psychické i fyzické kondice

Cílem masáže penisu je celkové zlepšení psychického i fyzického stavu klienta, jeho naprosté uvolnění, protože se muž zbaví nahromaděného stresu a napětí. Po ukončení masáže může klient ještě chvíli odpočívat a nechat doznít výjimečný prožitek, který masáž linghamu přináší.

  • Jelikož se nejedná (jak bylo řečeno) o sexuální služby v pravém slova smyslu, je nutné dodržovat jistá pravidla.
  • Požádání masérky o uspokojení jiným způsobem by tedy mohlo znamenat okamžité ukončení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru