Malý, ale šikovný pomocník

Život je plný překvapení a tak se někdy může celkem slušně zkomplikovat. Zvláště když po rušném večírku je třeba se přepravit vlastním vozidlem na jiné místo. Jenomže kde vzít jistotu, že se vše obejde bez následků a skutečně by hlídka nenaměřila zbytkový alkohol. Navíc je logické, že ten zrovna za volant nepatří, ale může to přinést další celkem velké komplikace. V dnešní době není problém být i na tuto situaci dostatečně připravený a zakoupit si kvalitní alkohol tester. Není moc velký, vejde se v pohodě do přihrádky a další jeho přednosti jsou k nezaplacení.

alkohol-testery-transmitery-kabelaz-alkohol-tester-alcoforce-optima-pouzite-neopotrebene-zbozi-original-1526865

  • Kvalitní alkohol tester je vybavený spolehlivým a přesným elektrochemickým čidlem, který běžně využívají policisté.
  • LCD displej je čitelný a některé modely dokonce výstražně svítí červeně, což zrovna moc příznivý výsledek nevěstí.
  • Tlačítkem se dá dobře pohybovat podle potřeby a rovněž měřit, není zapotřebí nějakých dalších složitých manipulací.
  • Náustky jsou běžně k zakoupení k odpovídajícímu typu testeru.

Po nadýchání je ihned znatelné, jak to s řidičem vypadá a zdali jeho jízda se může odehrát bez strachu před policejní kontrolou.

Bez kamery raději nevyjíždět

V současné době je skutečně zvýšený provoz na komunikacích a není divu, že díky nepozornosti vznikají dopravní nehody. Mnohdy překvapí i nezodpovědné chování ostatních lidí na parkovištích. Poškozené vozidlo poté nemá viníka a vlastníkovi zbydou jen starosti a výdaje s případnou opravou. Přitom stačí velmi málo. Mnohé z takových problémů může vyřešit kamera do auta. Existuje poměrně dost velká nabídka a záleží jen na majiteli, kolik chce investovat do této elektroniky. Není radno jí podceňovat, jelikož může skutečně přinést odpovědi do nejasných situací. Ideální je kamera, která se dá umístit na přední sklo, ale rovněž je kabel dostatečně dlouhý, aby se druhá umístila na zadní sklo či do směru, který chce řidič snímat.

kamera-do-auta-autokamera-mio-mivue-792-wifi-pro-full-hd-gps-140-adas-original-1348494

Trochu hudby a informací nikdy neuškodí

Jak již mnozí tuší, tak společnost budou dělat autorádia. I zde se výrobci mohou pochlubit poměrně bohatou nabídkou a je zcela na majiteli vozidla, co od svého rádia očekává.

  • Může být nejen skvělým společníkem na cestách, kdy se dají navolit oblíbené stanice, pěkně zakódovat a uložit do nějakého svého pořadí.
  • Není problém jednoduše pomocí technologie Bluetooth připojit telefon či jiné elektronické zařízení a přehrávat si své melodie nebo dokonce i telefonovat.
  • Potěší i odnímatelný přední panel, bez kterého autorádio hrát rozhodně nebude.
  • Různé typy rádií poskytují i rozličné služby a je skutečně z čeho vybírat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru