Vyplatí se investice do elektroniky

Čím dál častěji slýcháváme o případech, kdy lidé „investují“ do elektroniky, ať už do jakéhokoliv kousku za bůh ví, kolik peněz. Je to všechno ale jeden velký hloupý nápad. Nikdy neinvestujte do elektroniky. Proč? Protože zejména elektronika jako počítače či telefony se vyvíjejí takovou rychlostí, že to ani nelze okem postřehnout. Dnes koupíte nový telefon za deset tisíc korun a za půl roku má o dva tisíce nižší cenu, jenom proto, protože konkurent vypustil do světa úplně nový model, který stojí také deset tisíc, ale má všechno lepší.

profesor

Vyplatí se šetřit

V tomto ohledu se proto vyplatí co možná nejvíce šetřit. Není to ani tak proto, že byste na to nemohli mít nebo neměli, ale určitě se nevyplatí vrážet do techniky, kterou třeba ani nepotřebujete na dokonalé úrovni pro pracovní účely, velké peníze. Vezměte si například děti, které si kupují drahé telefony jenom proto, aby na nich mohly hrát hry apod. – naprosto vyhozené peníze.

Využívejte tak co možná nejvíce nejrůznějších akcí a slev a nakupujte špičkovou elektroniku zejména tehdy, když je v pořádné slevě – například během dnů jako je Black Friday nebo výprodeje po Vánocích či Velikonocích, ty jsou vždycky největší a najdete tam opravdu dobré kousky za rozumnou cenu a pokud je koupíte, nebudete si muset nalhávat, jakou investici jste to neudělali.

část počítače

Musíte vědět, do čeho jít

Nenechte se zmást prostou značkou, neudělejte tu samou chybu jako desítky milionů lidí po celém světě každý den. Většina jde po značce, protože doufají, že je zárukou něčeho lepšího. Pravda je taková, že se všechna elektronika skládá v jedné továrně, ať už se jedná o Android nebo Apple. Proto je naprostá hloupost platit za kousek techniky, který stojí majlant, má izolovaný systém a všechno je problém, nehorázné peníze, když si můžete koupit daleko levnější zařízení se stejnými, ne-li lepšími parametry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru