Přestavbou na LPG se získá řada výhod

Běžně se v provozu pohybují motorová vozidla, do kterých se předně tankuje nafta nebo benzín. Nicméně každého řidiče může zaskočit jejich velké cenové rozpětí a také neustále se měnící cena, která má přirozeně vliv na celkový rodinný rozpočet. Při pohledu na cenu LPG je to rozhodně podstatný rozdíl. A to nejen, že se ušetří za pohonné hmoty, ale rovněž je tento provoz daleko šetrnější ke zdravému ovzduší. Kdo se rozhodne pro takovou změnu, tak chybu neudělá. Jen bez odborné přestavby a realizace se to neobejde.

foto-04

Výhody LPG mluví ovšem přesvědčivě:

  • Ušetří se finanční prostředky za provoz automobilu, čímž je logické, že se ujede více kilometrů a za slušné peníze.
  • Motor se méně opotřebovává a tím se prodlužuje jeho životnost.
  • Při servisních prohlídkách jsou daleko menší výdaje, než u ostatních vozidel.
  • Výhodou jeekologické ježdění a tím přirozeně se méně znečišťuje ovzduší.
  • Kdo podniká, tak má jistou úlevu od placení silniční daně, vozidla s pohonem LPG jsou úplně osvobozena od plateb.

motor

Benzínový motor má velkou naději

K přestavbě na LPG je rozhodně zapotřebí odborný LPG servis, který poradí a zodpoví všechny potřebné otázky a nejistoty ohledně celkové přestavby. CAREXA servis, s.r.o. má bohaté zkušenosti, ale rovněž řadu osvědčení od Ministerstva dopravy České republiky. Díky tomu LPG přestavby se dají provádět téměř u každého motorového vozidla, které je vybaveno benzínovým motorem. Navíc po celé naší republice mají servisní síť, kde profesionální pracovníci poskytují nejen servis, ale i možné poradenství. Není třeba se LPG přestavby obávat. Nijak to neovlivní vzhled vozidla, ani ho nijak nepoškodí. Je pravdou, že s počáteční investicí se musí počítat, ale na druhou stranu její návratnost bude poměrně brzo zpět. Poté si jen řidič může užívat poloviční náklady na provoz, což není zanedbatelná částka.

Společnost CAREXA servis, s.r.o. je navíc zapojená do projektu Zelená firma, která chrání životní prostředí. Díky tomu se lze na ně obrátit i v případě, kdy se potřebujete zbavit vysloužilých baterií a drobných elektrospotřebičů ekologickým způsobem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru