Módní stylizace s dámskými kotníkovými boty v hlavní roli

Dámské kotníkové boty je druh bot, nezbytný v podzimním šatníku. Ideální pro většinu stylizací jak pro každodenní, tak i formálnější příležitosti. Dnes navrhneme, jak kombinovat kotníkové boty s jednotlivými prvky oblečení k získání módní a praktické stylizace.

Kotníkové boty a úzké džíny

První nabídkou je kombinace skládající se z přizpůsobených úzkých kalhot, volné košile a dámských kotníkových bot na podpatku. V případě takové stylizace pamatujte na několik pravidel, k vyhnutí se chybám, které místo přidání charakteru způsobí, že budete vypadat nepřirozeně, a proporce Vašeho těla budou zkreslené. Především pamatujte na to, že úzké kalhoty budou dobře vypadat na štíhlých, osobách. Ženy o masivnějších bedrech a lýtkách by měly vsadit na rovnou nohavici a přizpůsobený svršek dámských kotníkových bot, díky čemuž noha bude vypadat půvabněji. Nízké ženy by si měly vybrat barvu stejnou jako barva úzkých kalhot a kotníkových bot, což opticky prodlouží siluetu. Zatímco ženy o štíhlé postavě mohou použít mnohem více fantazie, pokud jde o přizpůsobení úzkých džinů a dámských kotníkových bot. Kožené dámské kotníkové boty o volnějším svršku v kovbojském stylu budou dobrým duetem s džínovými úzkými kalhotami s oděrkami. Zatímco, jestli nosíte úzké kalhoty o formálnějším charakteru, můžete k nim přizpůsobit dámské kotníkové boty na jehlovém podpatku se zapínáním na zip nebo šněrovací.

164e4a6c84e0a14f0b22b43dd95ddfae

Kotníkové boty a šaty

Naší další nabídkou je komplet skládající se z šat a dámských kotníkových bot. V tomto případě výběr bot závisí na stylu šat, a také i na našich preferencích, pokud jde o výšku podpatku. Skvělým nápadem na podzim budou šaty vzorované s květinami nebo zvířecími potisky, ozdobené volánky nebo krajkami nebo volnější http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/nemci-se-naucili-vyuzivat-ceskeho-pohrebnictvi-laka-je-nizsi-cenou-i-volnejsi-regulaci-1332960 šaty v boho stylu. K takové stylizaci můžete nosit jak boty s nízkou podrážkou, tak i na vyšším podpatku. Velký význam v tohoto druhu stylizaci má délka šat. Nízké osoby by se měly vyhýbat nošení šat o midi délce a bot na plochém podpatku, protože takové spojení tvoří dojem, že silueta je ještě kratší, než je ve skutečnosti. Takové osoby mohou nosit šaty o délce maxi a dámské kotníkové boty na podpatku – tímto způsobem opticky prodlouží siluetu. Ženy, které každý den nosí formálnější a elegantnější stylizace, mohou nosit jednoduché klasické šaty před koleno a černé kožené kotníkové boty na jehlovém podpatku, tím získávají velmi vkusný, a zároveň pohodlný look.

Dámské kotníkové boty ve street stylu

Dámské kotníkové boty mohou také být zajímavým doplňkem k volné, městské stylizaci. Můžete je nosit k joggerům nebo džinům, a také k legínám. V takovém vydání nejlepší budou dámské kotníkové boty na ploché podrážce o sportovním střihu nebo ve stylu turistických bot. Pokud chcete nosit dámské kotníkové boty na podpatku, doporučujeme si vybrat ten široký s výrazným vzorkem. Kotníkové boty jsou nepochybně absolutní must have podzimní stylizace. Pokud znáte několik zásad spojených s výběrem kotníkových bot ke konkrétnímu prvku oblečení, a také i k Vaší siluetě, můžete tvořit módní stylizace, ve kterých se budete cítit nejen velmi stylově, ale také i pohodlně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru