S kvalitní herní konzolí do světa her

Před pár lety by těžko někdo uvěřil tomu, že v budoucnosti se budou hrát takové reálné hry, jako jsou v dnešní době k dispozici. Samozřejmě je to ovlivněno i moderní technologií a stranou nezůstávají herní konzole, které se rok od roku vylepšují a přináší neskutečné potěšení a zážitek ze samotné hry. A to nemluvě o novince, kterou přináší konzole PlayStation 5 a rozhodně tady žádná nuda nebude.

playstation-5-sony-playstation-5-original-1546437

· Velmi rychlý SSD disk, který přináší bohatší zážitky.
· Ovladač DualSence hráče doslova pohltí, až se stane součástí samotného děje. Vibrační technologie tak ještě více umocní tento zážitek ze hry. Potěší vestavěný mikrofon a další novinky.
· Nabíjecí stanice ovladače DualSense se nemusí připojovat ani ke konzoli a dokáže dodat zásobu energie až pro dva ovladače.
· Nebyla by to pořádná hra, když by stále někdo vyrušoval. Pokud se ovšem pořídí originální sluchátka s mikrofonem, PULSE 3D, to potom bude pořádná zábava. Přirozeně jsou bezdrátová, aby byl pohyb těla volný a v ničem neomezený. Co je ale daleko větší zážitek, to je 3D zvuk, zkrátka hotová bomba. A s konektorem USB Type-C, budou i rychleji nabitá.
· Přirozeně je daleko více vypracovaných detailů, které přinesou skutečně jedinečný zážitek ze hry.

Herní konzole se na trhu objeví ve dvou variantách, již zmíněné PlayStation 5 a PlayStation 5 Digital Edition, kdy se v podstatě je od sebe budou lišit jen optickou mechanikou a samozřejmě cenou. PlayStation 5 Digital Edition je plně digitální konzole určená pro hraní her přes službu PlayStation Network a dokáže rovněž přinést dostatek zážitků ze hry. Hráč bude těžit z obrovského výkonu nové konzole, například i díky rychlému úložišti by měla nabídnout snadný přesun mezi lokacemi bez nahrávacích obrazovek, což je dobrá zpráva pro hry jako je Spider-Man, Demon\’s Souls, Watch Dogs Legion a mnohé další.

xbox-series-x-xbox-series-x-original-1547907

Ještě větší zážitek přinese společnost Microsoft

Domácí herní konzole Xbox series X se teprve má začít prodávat v listopadu, ale již teď má své zájemce a není ani divu, vždyť bude vybavena procesorem, který nabídne svým uživatelům ten nejlepší výkon a mimochodem integrovaný čip se pochlubí rychlostí 12 TFLOPS. Poté je tento skvost jasně nejvýkonnější konzolí od Microsoftu. Konec konců i její větší výkon přinese novinka v podobě rozdělené základní desky, která bude rovnoměrně odvádět teplo. To je jeden z důvodů proč bude dosahovat větších výkonů. Je na co se skutečně těšit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru