Motorka je vášeň

Je těžké někomu říkat, jak je jízda na motorce nebezpečná, když se do ní zamiloval. V podstatě tento koníček těžko může někdo pochopit, když se někdy nesvezl v sedle a neokusil tento styl jízdy. A jak je vidět, tak tuto zálibu si oblíbila nejen mužská populace, ale i něžné ženské a romantické dušičky. Je totiž skutečně něco nádherného slyšet burácivý zvuk motoru a i přes dostatečně kvalitní přilbu vnímat všechny přírodní krásy a rozličné vůně. Díky tomu i výrobce nezahálí a každoročně se objevují novinky. Přesto všechno si každý nalezne ten svůj stroj a tomu většinou zůstává věrný. A mimochodem ani skútr není to, co býval, mnohdy svým provedením a hodnotou koní, je daleko výkonnějším strojem, než klasická silniční motorka.

nehoda motorky

Nehody se stávají

Je zvláštní, že pokud se stane nějaká dopravní nehoda, tak aniž by někdo znal příčinu, tak je všem zcela jasné, že za ní stojí samotný motorkář. Bohužel ne vždy je toto tvrzení pravda. Častokrát zůstane na silnici rozsypaný štěrk či jiná nečistota a mnohdy může jít i o řepku, která má olejnatá semínka a bohužel také to tak vypadá, když se na ní vjede na silnici. Příčin a podnětů, které zůstanou na silnicích, může být mnohem více a bohužel ne vždy se dají zvládnout bez pádu. Samozřejmě nelze opomenout i na přehlédnutí řidiče a poté i osobní automobil je osudným. Stejně tak i samotná rychlost motorkáře, který si spletl obyčejnou silnici s okruhem. Za nehodou se může ukrývat skutečně mnoho podnětů.

nehoda na štěrku

Zpět do sedla

Pokud dopravní nehoda není příliš vážná a obejde se to pouze s lehčím zraněním, tak většinou se lidé vrací zpět do sedla. Častokrát ale musí překonávat strach a tak to raději vzdávají. Poté jen se smutným srdcem sledují dvoustopé stroje, jak si užívají svoji jízdu. To se ale může změnit. Motorkáři pomáhají dětem, zvířatům i opuštěným či nemocným jedincům. Tentokrát potřebují pomoci i oni. Díky tomu vznikl Nadační fond Život v jedné stopě, kde snaží profesionálové podat pomocnou ruku a pomáhají tak vrátit zpět do sedla motorky. Je zde opět šance na krásné projížďky. Díky všem, kteří mají srdce na správném místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru