Pohyb pod kontrolou

Není tomu ještě tak dávno, kdy byla kvůli pandemii koronaviru všechna fitcentra zavřená a tak pro mnohé bylo velmi těžké se k nějakému pohybu vůbec odhodlat. Jít so zaběhat před nebo po práci pro mnohé představa nemyslitelná, zvláště z toho důvodu, že se povětšinou pracovní napětí přeneslo do našich domovů. A co si budeme, home office naší morálce příliš neprospívá. Ráno usedneme k pracovnímu stolu ještě v pyžamu, a pokud nemáme důležitý pracovní hovor, nevylezeme z něho ani do večera. Představa, že bychom se tak měli ještě před prací věnovat nějaké pohybové aktivitě, je velmi naivní. Zvláště z toho důvodu, že koronavirus z nás všech udělal tak trochu kavárenské povaleče v domácím prostředí.

Fitness náramek
 
Řadě z nás moderní technologie do značné míry usnadňují život a jinak to není i s chytrými hodinkami, které doslova sledují každý náš krok a vytvářejí nad námi pomyslný bič, který nás vybízí k pohybu. Možná tak pro mnohé nebude velkým překvapením, že právě chytré hodinky v posledních letech zaznamenaly rekordní nárůst prodejnosti. Pokud hledáte motivaci, která vás skutečně donutí každé ráno vyběhnout, může to být s nadsázkou právě moderní technologie v hodinkách.

Spárování hodinek
 
Na trhu je možné najít řadu modelů, které mohou sledovat fyzickou kondici, počítat kalorie či vás vybízet k lepším výkonům. A k tomu všemu ještě měřit srdeční tep a zastat svými funkcemi mobilní telefon. Ano, s těmi nejlepšími modely je možné volat, přijímat a odesílat zprávy či e-maily a dokonce fotografovat či poslouchat hudbu. U těchto náročnějších modelů je ovšem potřeba počítat s vyšší pořizovací cenou. Chytré hodinky v kombinaci s bezdrátovými sluchátky jsou skvělým pomocníkem při sportovních aktivitách, kdy by mobilní telefon byl jenom na obtíž. Využijete je i v případě, kdy čekáte důležitý telefonní hovor, ale zároveň si chcete čekání zkrátit třeba běháním.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru