Povolání může ovlivnit seznámení

Je zvláštní, jak ty naše hormony a přitažlivosti fungují. Mnohdy, aniž bychom si to uvědomili, tak se do toho přimíchá i tak trochu role profese. Některé muže skutečně přitahují určitá ženská povolání, a když se zde objeví pohledná žena a ještě například v přitažlivé uniformě, tak to rozhodně stojí za pokus ji pozvat na drink. Jak to vypadá, mnohé ženy toho mohou využít a použít svoje povolání jako volavku pro partnerský vztah, ačkoliv opatrnosti není nikdy dost. Kdo totiž bude vyhledávat podle profese, tak to bude úzce souviset s určitým typem mužů, což by rozhodně nemělo nechávat ženy v klidu. Vše totiž ukáže až čas.portrét muže a ženy
Pár tipů pro muže:

  1. Hledáte ženu typu pečovatelky?

Většinou muži, kteří vyžadují nějakou zvýšenou pozornost a péči, tak se dívají po ženách, které by jim mohly naplnit tyto touhy. Potom je ideální povolání kuchařka, zdravotní sestra, kosmetička, masérka, psycholožka a podobně. Všechny totiž mají hodně společné a touží po tom, aby jejich partner byl jako v bavlnce a nic mu nechybělo.

  1. Co si zvolit asistentku?

Pokud je muž energický, rád oslňuje romantickými návrhy, je sebevědomý a zároveň společenský, tak potřebuje k sobě asistentku, která vyplní jeho touhy a případně jsou skvělými partnery na krátký, ale intenzivní románek. Tady je třeba se dívat po servírkách, sekretářkách nebo bankovních úřednicích. Ty zkrátka vědí, jak naplnit potřeby.

  1. Cestovatelky jsou také v kurzu

Tentokrát se bude jednat o letušky, spisovatelky nebo novinářky. Takové přitahují muže, kteří rádi dobývají svoji kořist. Většinou se jedná o ženy, které se nedají jen tak snadno získat, jsou totiž velmi samostatné, neústupné a rozhodné.muž, který hladí ženu

  1. Parťačka na celý život

Takovou ženu by zřejmě chtěl najít každý muž, aby s ní mohl prožít chvilky pohody, vzrušení, dobrodružství a další momenty, které přichystá sám život. Tady profese zase až tak roli nehrají, ačkoliv u správné policistky, právničky nebo manažerky se také dá nalézt tento výjimečný poklad tolerantnosti a vytrvalosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru