Pro správnou příležitost vhodný šperk

Ačkoliv se šperky hodně spojují s něžným ženským pohlavím, tak ani pánové nemusí zůstávat stranou. Podle příležitosti tak mohou doplnit své obleky či outfity o různé prvky, což mohou být manžetové knoflíčky či kravatové spony. Navíc společenský oblek získá patřičnou eleganci. Nicméně pánské šperky se nemusí nosit jen ve výjimečných situacích. Mohou se stát běžnou součástí všedních dnů.

2040098

Nabídka pánských šperků

  • Řetízky – jedná se o jeden z nejčastěji používaných šperků, většinou je můžeme spatřit v masivní podobě a nejčastějším kovem je zlato nebo stříbro, které může být doplněno drahými kameny. Nicméně i zde je bohatý výběr luxusních verzí, kdy řetízky jsou doplněny o symboliku kříže či jiného motivu, který charakterizuje úzký vztah k jeho majiteli.
  • Náramky – dávno nepatří jen na něžnou ženskou ručku, i pánové si rádi potrpí na tento doplněk a samozřejmě opět lze uvítat několik možných verzí. Pánské náramky mohou být doplněny drahými kameny, diamanty rozličných barev, ale může být náramek kombinovaný s kaučukem nebo kůží. Velmi pěkně vynikne na ruce i černá keramika, která dodá mužům jistou přitažlivost.
  • Prsteny – pro slavnostní příležitost lze zvolit rozhodně luxusní prsten z drahého kovu a doplněný brilianty, drahými kameny v libovolných podobách a barvách. Nabídka je skutečně pestrá, a tak si každý muž může najít odpovídající velikost, tvar i vzhled, který mu poté dodá více sebevědomí a doplní jeho outfit.
  • Manžetové knoflíčky – jsou především doplňkem ke svátečnímu obleku a podle příležitosti si lze zvolit odpovídající tvar, kov, barvu kamenů, zkrátka si tak velmi elegantně podpořit svůj šarm.
  • Sponky do kravat – rozhodně nesmí chybět v žádné pánské šperkovnici. Nejen, že ihned na první pohled dodávají jistou míru prezentace, ale rovněž doplňují celkový společenský outfit.

0569.14z
Existuje mnoho různých zlatnických značek, které jsou velmi známé na trhu. Originální luxusní šperky Beny pochází ze zlatnického ateliéru, který nabízí ještě mnohem více zajímavějších doplňků, pozvedávající i mužskou osobnost. Nabídku těchto skvostů můžete spatřit na e-shopu, kdy je velmi kvalitně představeno jejich provedení a zájemci si tak mohou šperky důkladně prohlédnout. Případně lze navštívit jeden ze tří butiků v Praze, kde můžete vybrat pánský luxusní šperk podle vlastního uvážení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru