Nová „seznamka“ – Do práce na kole!

Dnes pro vás máme skvělý tip, jestliže jste na scestí a nemáte žádnou motivaci pro to, abyste se více hýbali, protože jsou zavřeny vaše oblíbené tělocvičny a fitness centra. Pokud cvičit nemůžete a motivace se postupně vytrácí, neskládejte zbraně! Vždy je možno se začít těšit na něco nového, najít si jinou etapu, na kterou se budete moci soustředit – jakou je například zdravý pohyb zase jinak, a to každodenní. Jestliže je vaše zaměstnání v dosahu, respektive v dojezdu na kole anebo v rozumné vzdálenosti, kterou lze ujít pěšky anebo někteří nadšeni ji mohou i uběhnout, pak hledejte motivaci na webu „Do práce na kole“!

do práce na kole

Skvělá akce, která v letošním roce slaví již jedenáctý ročník, sdružuje spousty pohybu chtivých lidiček a nadšenců. Seznámíte se se spoustou nových kamarádů a poznáte nové zajímavé životní osudy. Tato akce vznikla kdysi s myšlenkou podpořit naši zelenou planetu a rozdýchat opět její zelené plíce. Můžete i vy přiložit více kyslíku do zásobárny zelené planety, a to tím, že po celý měsíc květen se budete do zaměstnání dopravovat pěšky, na kole (jsou povolena i elektrokola), na koloběžce, na vozíku a longboardu. Prostě zanecháte svá autíčka nebo motorky doma v garáži, minete bez povšimnutí zastávku městské hromadné dopravy, zamáváte autobusu nebo průvodčímu ve vlaku a vydáte se po své vlastní ose na cestu do zaměstnání.

dívka jede na kole

Velmi snadno a rychle se zaregistrujete a doporučujeme co nejdříve, protože pro brzké a rychlé „pěšáky“ a „utíkánky“ jsou připraveny výhodné registrace a heslem: Kdo dřív přijde, ten dřív mele! Čím dříve se zaregistrujete, tím více ušetříte.
Za registrační poplatek získáte parádní triko s emblémem akce a velmi často se samotné triko stává „seznamkou“, protože se lidé podle něho poznávají a rádi se kamarádí a sdílejí spolu své prožitky, zkušenosti a zažívají spoustu veselí. Města pro účastníky akcí připravují různé zajímavé akce. Ale zapojují se i zaměstnavatelé. Podpoří váš tým i váš zaměstnavatel??


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru