Kdy raději zavolat zámečníka?

Zabouchnuté dveře jsou vždy velkým problémem, se kterým se snad setkal už každý z nás. Většinou tento stav vyžaduje okamžité řešení. A to jak v případě, že se nemůžeme dostat do bytu, ale i v případě, že stojíme před svým vozidlem a není možné otevřít dveře. Použít hrubé násilí problém sice může pro tu chvíli vyřešit, ale tímto způsobem si zcela zbytečně poničíme vlastní majetek. Rozhodně lepší variantou je zavolat odborníky, kteří vás nejen, že pustí do vašeho bytu či auta, ale také máte jistotu, že k žádnému poškození nedojde.

zámečník

  • V současné době je mnoho druhů uzamykacích mechanismů, které bez klíče prostě laicky neotevřete.
  • Díky tomu, že zámečník Brno sleduje všechny nové trendy v této oblasti, poradí si skutečně se vším.
  • – Vyřeší se problém otevření zabouchnutých dveří vchodových, balkonových ani bezpečnostních.
  • – Je také úplně jedno, ze kterého materiálu jsou vyrobené.

U bytových zámků se v případě potřeby vymění vložka nebo celý zámek.

Odstranění následků po vloupání a následné preventivní opatření

Jednou z nepříjemných záležitostí je také vloupání do bytu, po kterém většinou zůstanou dveře i zámek poškozené. Můžete se tedy spolehnout i na to, že budete mít dokonalý servis při odstranění havarijních stavů po vloupačkách. Pro zvýšení bezpečí do budoucna je také možné namontovat přídavné zámky.

  • Firma poté nabízí pravidelný servis zámků, který nejen, že prodlouží jejich životnost, ale také je účinným preventivním opatřením.

Zabouchnuté klíče ve voze? Řešení během pár minut

U vozidla může dojít k několika možným a také nepříjemným situacím. Mnoho řidičů už se setkalo s tím, že si omylem zabouchli klíče v kufru auta. Běžnou situací také je, že se auto prostě samo zamklo a klíčů zůstaly uvnitř.

zabouchnutí dveží

  • o Asi nejděsivější představa je zamčené auto, klíče v zapalování, nastartovaný motor a vy vedle vozu.

Všechny uvedené obtíže s bytem i vozidlem jsou řešitelné v rámci Brna do 15 až 30 minut. Stačí zavolat non-stop zámečnickou pohotovost a prostě počkat na nouzové otevření auta bez jakéhokoliv poškození. A to i v případě zalomeného klíče. U vozidel nezáleží na značce. Otevřít jdou všechny typy automobilů. I exkluzivní značky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru