Řidič musí bezpečně vidět na silnici

Zima nepřináší jen nepříjemné podmínky na silnicích a parkovištích. Nepříjemné je především zamrznuté okno, zapadané sněhem a nemluvě o zamlžení skel, která se rosí uvnitř vozidla. Ani jedno není pro nikoho nijak příjemné a nejedná se jen o ztrátu času, než se vše dá do pořádku tak, aby jízda byla bezpečná. Poškozuje to rovněž i interiér vozidla, což může v některých částech vést až ke korozi. Naštěstí žijeme v době, kdy výrobci nespí na vavřínech a tak si lze zakoupit horkou novinku na trhu. Jedná se o zcela nový odvlhčovač do auta, který zbaví posádku nepříjemného zamlžování.

auto v zimě

Přináší ovšem i další benefity:

  • Odvádí vlhkost
  • Pohlcuje rovněž i různé pachy
  • Brání mlžení a mrznutí vnitřních skel
  • Zabraňuje tak šíření různých plísní, bakterií a není důvod ke korozi
  • Nepotřebuje ke své práci žádné napájení, což je velká výhoda
  • Zařízení je vybaveno kolorimetrickým vlhkoměrem měnícím barvu podle aktuální vlhkosti vzduchu, takže v podstatě je zde dokonalý přehled

Jmenuje se FoggyStop

Zapomeňte na hadříky a další různé pomůcky, protože s FoggStopem to půjde hravě. Zabraňuje zamlžování a zamrzání oken je díky speciální náplni, ta umí udržet vlhkost vzduchu pod rosným bodem. V podstatě se jedná o sáček, který se dá upevnit kamkoliv v autě. Podle návodu se musí o něj pečovat, ale na to postačí mikrovlnná trouba a přesné dodržení postupu. Sáček takto funguje až tři roky, což je skutečná pomoc v sychravém období. 

škrabka na led

Je to lepší, než škrábání

K zamlžování uvnitř vozidla dochází v důsledku kondenzace vodních par, které se drží na studeném skle. Bohužel k tomu ale také prospívá i například oblečení posádky, které je mokré a to skutečně stačí i nanesený sníh na botách. A to nemluvě o samotném dýchání, než se automobil zahřeje. Jinovatka se zastavit nedá a její škrábání je neúčinné, pokud není dostatečně vyhřátý interiér nebo pro změnu se její nános bude opakovat, protože jsme ji seškrábali, roztála a opět nám tu vzniká vlhkost. Je to jako špatný kolotoč. S tímto přípravkem bychom tomu mohli dostatečně zabránit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru