Vše, co děláte pro sebe a svou radost, je správné

Ke zdravému životnímu stylu patří spousta věcí. Cvičení, sportování, stravování, způsob života, plnění svých přání; cesta, kterou si zvolíte při uskutečňování snů a tužeb. Vše, co děláte, je správné – pokud vám to přináší radost a potěšení.
Stejně tak je důležité žít ve vztahu, který nás naplňuje, ale zároveň „nakopává“ směrem výš, učí nás poznávat jiné dimenze. Možná někdo namítne, že žije v klidu a je tak spokojený. Má manželství, které mu vyhovuje – nehádají se spolu, nedohadují o každé maličkosti, vycházejí si vstříc a tak plyne v tichosti jejich život.

cvičení u moře

OK, pokud to tak vyhovuje oběma partnerům. Ale pořád by měl být vztah ŽIVÝ! A v poklidných vodách o plném životě se spousty překvapení, výhybek, otoček, radostného výskotu nebo i probrečených nocí, se o živém vztahu moc mluvit nedá. I slzy patří k životu. Slzy, které nám kanou z očí, kanou z naší duše a my se tak čistíme. Nemá smysl se na svět jen usmívat a tvrdit, že jsem šťastná, šťastný a mít bolavou duši.
Žijte tak, abyste nemuseli svou bolest potlačovat, nechte ji vyplout na povrch vašeho těla, nechte ji vystoupat až k očím a pusťte svou bolest ven. Nehrajte si na hrdiny, ale žijte svůj život plně a na doraz. Nešetřete si nic na   z í t r a, protože zítra už třeba ani nemusí přijít. Máte schované oblečení jen na slavnostní příležitost, které oblékáte jen jednou do roka? Máte botky, které si šetříte, protože byly hříšně drahé? Máte porcelánovou mističku po babičce, na kterou se chodíte dívat do vašeho skleníku v obýváku? Co ještě máte, na co se „jen“ díváte a stále si to „šetříte“ na potom.

dívka se raduje se srdcem na provázku

Oblékněte si své nejlepší šaty a vyrazte na procházku, prostě jen tak. A prociťte, jak se cítíte, jak je vám blaze, protože jste si oblékli to, v čem se cítíte báječně. Nemyslete na to, že nejsou Vánoce. Dopřejte si luxus používat sváteční věci i ve všedních dnech. Jen tak se vaše všední dny mohou stát svátečními.
A milujte z celého srdce – sebe i svůj život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru