Služby, které potěší celou rodinu

Skutečně velmi netradiční, ale zajímavé služby nabízí Barber\’s wife. Co se pod tímto názvem skrývá? Barbershop Praha je totiž místo, kde se prolínají kadeřnické služby s pánským holičstvím. To by ještě tak nebylo nic zvláštního, kadeřnických salónků se nalezne všude poměrně dostatek. Jenomže zde je úplně jiná atmosféra. Každý klient potřebuje jinou péči a individuální přístup, což se mu v tomto případě dostane vždy a to ještě i se sklenkou chutného moku. Záleží na tom, co má v oblibě, zdali whisky, pivo, kávu nebo snad chutný rum. Nicméně tato poklidná atmosféra poskytuje jisté uvolnění a dává prostor kadeřnickému umění. U pánů samozřejmě nelze pominout jejich vizáž tváře a tak dojde i na úpravu vousů. Není problém si vyzkoušet klasiku nebo naopak ze své návštěvy Barbershopu Praha udělat hotový zážitek. Odborně vyškolený tým rád poradí, co by bylo vhodné provést za úpravu a podle módních novinek vytvoří elegantní sestřih, speciální účes nebo zajímavý melír.

barbershop

Kadeřnické služby s maximální péčí

Krásné vlasy a slušivý sestřih nebo účes promění každého jedince. Je třeba i vlasům dopřát wellness a určitou intenzivní péči. Ta spočívá nejen v ostříhání, ale rovněž v keratinovém zábalu, který poskytne výživu pěkně do hloubky, až ke kořínkům. Vlasy poté získají jedinečný zdravý vzhled.
Dámské kadeřnictví – zahrnuje klasické i netradiční sestřihy a účesy i pro speciální příležitosti. Může se jednat o svatby nebo jiné významné události. Vhodný výběr barvy, střihu nebo foukané, promění každou ženu. Barbershop Praha je totiž specialista na přední novinky v oblasti střihů, ale i stylingu.
Pánské kadeřnictví – překvapí rozhodně originalitou, ačkoliv kdo si bude přát klasický střih, tak mu bude rozhodně vyhověno. Nicméně profesionálové se umí postavit ke každému přání velmi kreativně a výsledkem je pohledný muž. Není třeba se obávat ani barvení, melíru nebo dokonce foukané. I muži chtějí vyzkoušet módní trendy, které jsou celkem běžné ve světě. Konec konců nebude chybět ani masáž hlavy nebo správný výběr vlasové kosmetiky.
Dětské kadeřnictví – žádný malý neposeda nezvítězí v kadeřnickém křesle. Naopak je to bude bavit a výsledkem bude slušivý účes podle posledních moderních trendů.

image

Online služby a kadeřnictví či holičství? To není problém

Že vám to nejde do hlavy? Jak se někdo může nechat ostříhat nebo oholit online? To přece nedává smysl. Tak je pravdou, že taková služba se ještě nenašla, ale co funguje skvěle je e-shop, kde si lze zakoupit vhodný voucher. Ten se dá přirozeně vybrat přesně na míru a věnovat jako skvělý a praktický dárek se zážitkem pro své nejbližší. Mezi skutečně zajímavou událost může patřit oholení břitvou, které se běžně v holičství již neprovádí. Ženy zase mohou vyzkoušet skvělou americkou vlasovou kosmetiku, která uzdraví a posílí unavené vlasy. Zkrátka návštěva v Barbershopu Praha se rozhodně vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru