Zamilujte si pohyb

Rádi byste si dopřávali trochu více pohybu, ale nemáte ho zrovna dvakrát v lásce a nebaví vás? Výraz prokrastinace vám není cizí? Zjistěte, jak si zamilovat pohyb, a vyberte si takovou aktivitu, která vás bude bavit. Prokážete tak vašemu tělu velkou službu. Jak si oblíbit cvičení a pohyb jako takový?
Hlavně se do toho nenutit
Důležité je, abyste vy sami chtěli a abyste se do žádné aktivity nenutili. Tím byste spíše docílili další nechuti. Z pohybu byste se měli naopak těšit a radovat. Jestliže vás daný sport nebaví, je pravděpodobné, že u něj moc dlouho nevydržíte.

Obrázek3

Nevymlouvejte se na to, že nejste sportovní typ
Možná si právě vy myslíte, že nejste sportovní typ. Opak je ale pravdou. Každý je zkrátka šikovnější na něco jiného a každému mohou vyhovovat různé pohybové aktivity a druhy sportu.
Proč je důležité mít nějaký ten pravidelný pohyb
Říkáte si, proč? Jste mladí, cítíte se fajn a nic vás nebolí? Kdykoliv je nejlepší doba začít. A čím dříve, tím lépe. Pokud se budete pravidelně aktivně věnovat nějakému sportu, máte jistotu, že za pár let či desítek let se budete cítit svěží a plní elánu. Předejdete také bolestem zad a pohybového aparátu. Navíc si vyrýsujete postavu a zbavíte se přebytečných kilogramů. Důvodů, proč začít sportovat je dlouhá řada.

Obrázek4
 
Najděte si to svoje, co vám bude vyhovovat
Někdy si musí člověk vyzkoušet více druhů aktivit, než vlastně zjistí, co konkrétně jemu vyhovuje a co ho baví. Myslete na to, že to děláte pro sebe a že vás to musí bavit. Vyberte si to, co je vám sympatičtější. Je to běh? Vezměte si boty a pohodlné oblečení a vyrazte. Možná po pár oběhnutých bloků domů zjistíte, že to pro vás rozhodně není nebo naopak se v běhání najdete. A co třeba kolo? Vyrazte s kamarádkou. Je přece známé pořekadlo, že ve dvou se to lépe táhne. Pohyb ve dvou tak bude rozhodně příjemnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru