Koníček, který se může stát úspěšným podnikáním

Plánujete si otevřít zcela novou autodílnu a naplno se věnovat činnosti, která vás baví a naplňuje? Nebo toužíte jen po renovaci stávající autodílny, která už nesplňuje vaše vysoké nároky? V obou případech se připravte na vysokou investici, která se ale může vyplatit. Požadavky zákazníků se s každým rokem zvyšují, a jelikož je pro řadu lidí jejich dvoustopý miláček skoro jako další dítě, nevadí jim do něho náležitě zainvestovat. Pokud tedy nechcete ostávat za konkurencí, je nejvyšší čas vyslyšet prosby svých zákazníků.

Kontrola podvozku
 
Jen málokoho by mohlo překvapit, že hlavním trendem je v posledních letech ekologie, která se objevuje snad ve všech druzích průmyslu. Tento trend není jen jakýmsi záchvěvem ekologů, ale lidé stále více začínají uvažovat nad naší planetou a příkořím, které jsme jí za několik desítek let uštědřili. Jak tedy zařídit autodílnu levně, kvalitně a zároveň v souladu s ekonomickými standardy, které jsou po nás vyžadovány?
 

Vše začíná výběrem toho správného místa

Výběr vhodného místa na provozovnu je v tomto případě klíčový. Hledejte proto místo, které je ideálně v dostatečné vzdálenosti od obytných a kancelářských budov. Případný hluk a zápach by totiž mohli mít na svědomí spory se sousedy a to by začínajícímu podnikání nemuselo zrovna prospívat. Důležitý je i průzkum trhu a konkurence, zjistěte si, kolik autoservisů se v okolí nachází a zda je vůbec reálná šance, aby se zde provozovna uživila. V okolí by také mělo být dostatek míst k parkování. Provozovnu je ideálně dobré umístit v adekvátních prostorách, které už kdysi dávno byly schváleny dle platného stavebního zákona a mohou tudíž splňovat daný účel.

Šikovný automechanik
 
Vybavení autodílny už zákon nijak blíže nespecifikuje, v kategorii – auto moto je však možné nalézt i další články, které blíže představují jednotlivé kusy vybavení, které by neměly v autodílně chybět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru