Staronové trendy 2020

Módní trendy jsou ošemetná věc. Co si pořídíme jeden rok, už ten další nemůžeme vytáhnout ze skříně, abychom neutrpěli módní faux paus. Existují ale také takové styly, které přetrvají hned několik sezón. Jak se v tom vyznat? Některé starší kousky, za které jsme se rodičům či prarodičům dříve smáli, nyní vehementně vyhledáváme, neboť jsou opět „in“.pánské kalhoty
Typickým příkladem mohou být tzv. mom jeans. Nejedná se o nic jiného, než dobře známé džíny, které z důvodu odlišení dostaly nový název, který v překladu znamená máminy džíny. A skutečně, když se podíváte na seriály z doby před 30 lety, uvidíte jich tam nespočet. Jedná se o rovný střih, který nepřiléhá, proto je také mnohem pohodlnější, než skinny džíny. Mají vysoký pas a vyrobeny musí být výhradně z pravého denimu. A jak je nosit? Rovný střih dovoluje trička pro volný čas či halenky a košile do práce.
Dalším hitem letošního roku jsou balonové rukávy, které se dříve nosily velmi často. Na nějaký čas se na ně ale pozapomnělo, teprve rok 2020 je vrátil zpět na výsluní. A čím jsou objemnější, tím lépe. Tento typ rukávů působí elegantním a slavnostním dojmem, nehodí se proto ke každé příležitosti. Ve volném čase proto zůstaňte raději u džín, pokud ale jdete na večírek či ples, neváhejte.kalhoty s páskem
Vrací se především móda 90. let. Týká se to například tehdy tolik oblíbených šusťáků. Na rozdíl od velké směsice barev, která byla oblíbená před lety, se nyní setkáme spíše s jednobarevnými modely, převážně černými či bílými. Nechybí ani tzv. obojek pro psa, neboli pásek kolem krku, který může být z kteréhokoliv materiálu: samet, krajka či guma. Velmi populární bylo si pod šaty se špagetovými ramínky obléci obyčejné bílé tričko – dnes se pomocí tohoto triku stanete skutečnou módní ikonou. Také tolik oblíbené boty na platformě, které proslavily Spice Girls, se nyní opět vrací na scénu.
Trendy se zkrátka vrací se vším všudy. A to nejen pouze co se oblékání týká. Pokud chcete skutečně jít s dobou, musíte módě přizpůsobit celý svůj život. Patří sem tedy kromě oblékání také líčení či vybavení domova. Tak co, jdete do toho?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru