Vhodná stínící technika

Existuje mnoho různých produktů, které lze použít na ochranu před slunečními paprsky. Díky tomu si každý může zvolit nejvhodnější stínící techniku jak do svých domovů, tak na pracoviště. Nejčastěji jsou v nabídce různé typy žaluzií, které jsou k dispozici v různém provedení, designu i barevné škále. Za zmínku rozhodně stojí vertikální žaluzie, které si dokonce namontuje každý šikovný kutil i svépomocí. A to dokonce i na velká francouzská okna či jiné velké prosklené plochy.

20201025110220233

Jak vybrat správně vertikální žaluzie?

Určitě je dobré se v první řadě zaměřit na vhodnou látku panelů, protože jedině tak se předejde různým odleskům, které by mohly být velmi nepříjemné pro práci v místnosti. A rozhodně je možnost si vybrat i velikosti lamel, které budou designově ladit s celým prostorem.
· Určitě je dobré se zaměřit na základní rozdělení lamel.
Do užšího prostoru je vhodná varianta 89 mm, pro větší plochy se rozhodně vyplatí širší provedení lamel a to 127 mm.
· Výběr látky může být ale trochu oříškem, nicméně stačí si ujasnit, jaký materiál vlastně budete potřebovat. Je třeba se při výběru zaměřit na odražení, pohlcení a také propustnost.

2020102511022057

· Zajímavý je údaj o gramáži, která určuje váhu látky a obecně platí, že čím je větší gramáž, tak tím bude nižší propustnost světla a samozřejmě vznikne větší zatemnění.
· Dále bude ideální se zaměřit ještě na ovládání. Nemělo by nic bránit v přístupu k němu, v tomto případě se jedná o stolek, skříň nebo zkrátka jinou překážku. Ovládání se vyrábí na obě dvě strany, tudíž to není žádný problém, pokud se tento údaj uvede rovnou v objednávce. Později se dá těžko něco vymyslet.
Vertikální žaluzie jsou jinak velmi příjemným doplňkem jak do domácností, tak kanceláří. Rovněž vyniknou i na jiných místech a díky nabídce bohatých barev, tak skvěle poslouží kdekoliv. Určitě ale pamatujte na to, že velká gramáž látky není moc vhodná na běžné stínění a ochranu před slunečními paprsky. Nicméně je naprosto ideální pro vytvoření správného zatemnění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru