Dovolená na čtyřech kolech

Vůbec není špatný nápad si naplánovat dovolenou na území naší republiky. Máme zde tolik krásných a pohádkových míst, které rozhodně stojí za prozkoumání. K takovému cestování se zkrátka hodí automobil v plné výbavě. Pokud rádi jezdíte na kole, pak není nic snadnějšího, než si ho jednoduše sbalit s sebou. Nebojte, není třeba ho rozkládat, postačí si vybrat ideální a odpovídající nosiče na kolo. Do nich bezpečně uložit klidně až 4 kola, samozřejmě podle potřeby a velikosti nosiče. A může se bezpečně vyjet na dovolenou, kterou strávíte na kolech. Automobil lze vybavit ještě dalšími doplňky, které nabízí Filson a tak si poznávání našich koutů a hvozdů přírodních krás lze dostatečně a bezpečně užít.

nosic-na-tazne-zarizeni-na-1-segway-eufab-pt-drager-sklopny

Úložný prostor

Kdo chce strávit dovolenou na cestách, tak zajisté bude potřebovat mnoho dalších potřebných věcí. Je pravdou, že častokrát stačí prostorný kufr, ale na druhou stranu, proč si nevybrat z jiné nabídky. Takové střešní boxy jsou skvělé v tom, že se do nich vejde hodně věcí a v podstatě vám vznikne další úložný prostor, který se mimochodem vždycky hodí. Navíc existuje tak bohatá nabídka střešních boxů, že vůbec není na škodu si pořídit jakoukoliv velikost. Objem těchto skvělých produktů se pohybuje v rozsahu od 220 do 450 litrů. Moderní střešní boxy jsou vynikající v tom, že mají aerodynamický tvar, tudíž není velká spotřeba pohonných hmot.

stresni-box-autobox-rakev-na-auto-g3-absolute-480-objem-390l-oboustranne-otevirani-leskly-sedy

Letní boxy – většinou jsou na pohled kratší a menší. V podstatě tak získáte další kufr a tím prostorný zavazadlový prostor navíc. To se potom odjíždí na dovolenou mnohem snadněji, protože se nemusíte rozhodovat, co zůstane doma.

Zimní boxy – ty jsou daleko větší a také prostornější. Není divu, protože pokud jezdíte lyžovat, tak zde je ideální místo na uložení lyží, ale samozřejmě se sem vejde i dětský kočárek, pokud se dá bez problémů složit. Je samozřejmě možné se zimním boxem cestovat po celý rok, což v létě ocení rodiny s dětmi.

Jen pozor, při výběru je nutné vzít v potaz typ vozidla a nosnost příčníků. Případně si nechat poradit od odborníků a poté teprve nakupovat. Také si lze vybrat například boxy na tažné zařízení, ale to skutečně bude záležet na vašich prioritách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru