Nestíháte? Chytré aplikace, které ušetří čas!

Nemáte čas na shánění dárku pro švagra, ráno nestíháte do práce a nemáte nikoho, kdo by vyvenčil psa za vás? A co ta zásilka, která se už týden třese na odeslání? Naštěstí žijeme v době, kdy spoustu úkolů můžete položit na bedra někomu jinému.

Chytrý telefon
 
Timi – chytrý pomocník, který zařídí, co vám na očích uvidí
Online nákupní služby jako je Košík.cz, Rohlík.cz nebo iTesco.cz asi není zapotřebí složitě představovat. Zvláště v období pandemie koronaviru se u nás tyto služby setkaly s rekordními tržbami. Jedná se o internetové obchody, která nám ušetří čas tím, že za nás nakoupí a následně nám nákup přivezou až před naše dveře. Aplikace myTimi pro vás může být jednou velkou neznámou, ale věřte, že si jí zamilujete po prvním vyzkoušení. MyTimi představuje službu, která za vás odbyde téměř kteroukoliv činnost, se kterou se vám nechce ztrácet čas. Pomocí této služby je možné například vyslat asistenta na nákup dárku, vyčkat ho za vás frontu na poště nebo naplánovat dovolenou či výlet. Výhoda tkví v její variabilnosti, na úkolech se velmi jednoduše stačí domluvit po telefonu či emailem a o nic víc není zapotřebí se starat.
 
Mobilní aplikace

Když šatník hlásí stávku
Také při návštěvě šatníku vždy s hrůzou zjistíte, že nemáte co na sebe?! Tomuto problému můžete dát jednou pro vždy sbohem s šikovnou aplikací Stylebook. S ní totiž můžete šetřit své peníze, čas a zároveň mít jednotlivé kousky svého šatníku už vždy pod kontrolou. Jednotlivé kousky oblečení je možné nafotit a uložit do aplikace. Ve volných chvílích můžete vytvářet outfity třeba na další dny v práci nebo na romantickou večeři s partnerem. Aplikace navíc dokáže velmi snadno vyhodnotit, zda konkrétní kousek nenosíte až příliš často. Zkrátka aplikace, která je pro všechny uspěchané ženy nepostradatelná. A ušetří hodiny promarněné před otevřenou skříní či zrcadlem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru