Kvalitní matrace jsou základem spokojeného spánku

Nedostatečný nebo nekvalitní spánek může způsobit celou řadu zdravotních potíží. Zejména v případě, že je tento problém dlouhodobý. A nemusí se jednat pouze o bolavá záda nebo zablokovanou krční páteř. Spánek je velice důležitý i pro naši celkovou psychickou pohodu. Je prokázáno, že nedostatek spánku může vyvolat celou řadu psychických obtíží. Od bolestí hlavy až po těžké depresivní stavy. Prevence je jistě v tomto případě zásadní. Základem je tedy kvalitní matrace. Na trhu je celá řada výrobců, kteří nabízejí širokou škálu produktů.

matrace

  • Mnoho lidí sází na české matrace, které získávají stále větší oblibu u všech věkových kategorií.
  • Je to dáno především tím, že se na výrobu matrací využívají moderní technologie, které zajistí splnění i těch nejnáročnějších požadavků.

Bonusem je možnost objednat si prakticky jakýkoliv potřebný rozměr.

Matrace pro náročné spáče

Jednou z možností je například oboustranná pružinová matrace, která vyniká dokonalou pružností a vzdušností. Tuto matraci je možné umístit i na neprodyšný podklad, a přesto zde nevzniknou žádné nebezpečné plísně nebo jiné mikroorganismy. Materiály na výrobu matrací jsou zdravotně nezávadné a mohou je využívat i lidé dlouhodobě nemocní nebo malé děti. Investovat do kvalitního spánku se rozhodně vyplatí a v tomto ohledu je pořízení laciných napodobenin neefektivní.

luxusní matrace

  • Jestliže máte se spaním dlouhodobý problém, pak můžete vsadit na luxusní matraci pro náročné.
  • Tato luxusní matrace je složena ze čtyř vrstev.
    • O příjemný pocit měkkosti a prodyšnosti se postará vrchní vrstva z pěny hybrid 2.
    • Další vrstva je tvořena pěnou hybrid 3.
    • Spodní část je vyztužená deskami z kvalitní polyuretanové pěny.

Díky dokonale sestavenému vrstvení je výsledná matrace nejen mimořádně pohodlná, ale také vzdušná a velice vhodná i pro alergické osoby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru