Máte doma drahé kovy?

Proč se některým kovům říká drahé? To je určitě každému nad slunce jasné. Jednoduše proto, že se tyto dají ve srovnání dejme tomu se železným šrotem daleko výhodněji zpeněžit. Pokud je člověk má, má své jisté, má v nich ukryté jmění, které může kdykoliv směnit za peníze a ty posléze za zboží.
Takovou směnu, tedy prodej drahých kovů, lze učinit prakticky kdykoliv. A když to jde kdykoliv, proč byste tak měli učinit právě v této době?

výkup zlata

Odpověď je tu prostá. Doba takovému prodeji přeje, současnost je příznivě nakloněna těm, kdo se chtějí svých rezerv v podobě drahých kovů, a to jak zlata, tak i stříbra, platiny či palladia zbavit.
Výkup zlata je právě nyní lukrativní. Jeho cena na burze vyšplhala vysoko, naše měna je navrch momentálně oslabená, a to znamená jediné. Že je cena zlata právě v tuto chvíli taková, že jí lze jenom těžko odolat.
A proto by ti, kdo si chtějí polepšit, měli zamířit k těm, kdo se podobnému výkupu věnují. Tedy do druhého patra Obecního domu v Praze, kde lze investiční zlato prodat vskutku výhodně.

Zde vykupují zlaté slitky a zlaté mince, a to i v případě, že jde o tento drahý kov náležející klientům jiných společností. Tudíž tu uspějí i ti, kdo jsou zákazníky prodejců investičního zlata, kteří již ukončili obchodní činnost, stejně jako klienti bank, jež zlato zprostředkovávají, ale nevykupují.
zlaté mince

Lze tu zpeněžit slitky renomovaných rafinérií Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi a UBS, přičemž investiční zlaté mince a slitky zakoupené zde vykupují obratem za cenu uváděnou na svých internetových stránkách, jež se denně aktualizuje.

Takže si tu snadno přijdete k penězům. Ovšem logicky jen máte-li to zmíněné. Protože zlaté šperky, zlomkové zlato, zlaté mince ryzosti nižší než 900 tisícin a surové zlato se tu nevykupují. Ale zato na investičním zlatě si tu můžete pěkně namastit kapsu.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru