Když práce ohrožuje vztah: mužská povolání, která ženy nemají zrovna v lásce

Ačkoli jsou některá mužská povolání pro mnoho žen neuvěřitelně sexy, existují i taková, kvůli kterým se vám může rozpadnout vztah. Některá povolání jsou nudná a ženy nijak neuchvátí. Jiná jsou naopak příslibem adrenalinu a v ženách vzbuzují dojem, že danému muži nechybí odvaha.

Ale co taková povolání, kvůli kterým je reálné riziko, že vám dá láska sbohem? Jestliže si chcete svou partnerku udržet, následujícím povoláním se (pokud možno) vyhněte co možná největším obloukem.

Jaká povolání jsou ohrožením pro vztah?

Bez práce nejsou koláče. Pracovat se musí, pokud si chcete dovolit pěkné bydlení, jezdit dobrým autem a mít možnost pozvat svou přítelkyni do luxusní restaurace. Jsou povolání, která v očích žen budí uznání – mluvíme například o právnících nebo businessmanech.

Pak jsou povolání, jež působí velmi sexy – třeba modelové. A pak jsou tu taková, která ženy moc nemusí. O jaká povolání jde? To se dozvíte v následujících řádcích!

Povolání, nad kterými ženy ohrnují nos

Pracujete jako zemědělec? Nebo jako automechanik? Možná jste se stali popeláři, což je vysněné povolání snad každého malého kluka. Ačkoli malí chlapci o práci popeláře, který celý den jezdí na zadní straně popelářského auta, tajně sní, ženy se na tuhle práci až tak nadšeně nedívají. A co automechanici?

Ti celý den leží pod autem a ruce mají až po lokty černé od šmíru. Zemědělci na tom nejsou o moc lépe, i když bez nich bychom neměli mouku ani další suroviny. Tohle všechno jsou povolání, které ženy nemají zrovna v lásce a příliš jim nevoní.

Povolání, které ženy nutí žárlit

Věděli jste, že existují povolání, která ženy nutí žárlit? Na mysli máme například barmana, který je při své práci v obklopení mnoha žen. A není žádným tajemstvím, že ženy rády s pěkným barmanem nejenže prohodí pár slov, ale klidně i flirtují – a vůbec je nenapadne, že na toho sexy týpka doma čeká milující přítelkyně.

Další povolání, které v ženách vyvolává žárlivost, je třeba fotbalista nebo hokejista, což jsou sportovní branže, díky nimž muži získají parádní figuru, nad kterou nejedna žena doslova slintá.

Povolání, která v ženách vyvolávají strach

Do třetice tu máme povolání, která v ženách vzbuzují strach. O jaká povolání jde? Je to třeba hasič, který je zároveň velmi sexy, ale každý den je tu riziko, že se jim něco stane.

To samé platí i o profesionálních vojácích, kteří sice vydělávají opravdu pěkné peníze, jež ženám dokážou zajistit slušný a luxusní život, ale která z nich chce žít s pocitem, že se každý den může lásce jejího života něco stát? Nebo že může každý den zemřít? Pánové, věřte, že takové představě se nechce dobrovolně vystavit žádná z nich.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru